איך לייקים לאינסטגרם תורמים לפופולריות שלכם?

פופולריות ברשתות חברתיות זה נושא בהחלט מעניין. היום יש יותר ויותר מובילי דעת קהל בכל רשת חברתית. ניתן למצוא מובילי דעת קהל רבים בפייסבוק, ביוטיוב, אך מה עם אינסטגרם?

התרגלנו למצב בו פייסבוק היא השליטה העיקרית בישראל. כיום מצטרפת למערכה אינסטגרם שמציגה נתונים חסרי תקדים אודות ההתפתחות והגדילה שלה. רבים ממובילי דעת הקהל בפייסבוק, פתחו פרופיל אינסטגרם במטרה לצבור קהל גם ברשת הזו. גם בעלי עסקים זיהו את הפוטנציאל באינסטגרם וקצב ההצטרפות לרשת עולה ועולה.

הקושי לצבור פופולריות באינסטגרם הוא גדול יותר. באינסטגרם אין כפתורי שיתוף שבעזרתם הפוסט יכול להתגלגל לאנשים רבים. אבל כן קיימות שיטות אחרות. כל השיטות בסופו של דבר מובילות למונה לייקים באינסטגרם ואנחנו נסביר למה.

איך לייקים לאינסטגרם יכולים לעזור לכם

כמו שאמרנו, באינסטגרם אין את האופציה לשתף פוסטים. לכן קיים תחליף עיקרי וזהו עמוד האקספלור של אינסטגרם. בעמוד הזה, תוכלו למצוא את כל התמונות הפופולריות ביותר. כדי להגיע לעמוד הפופולרי של אינסטגרם, תצטרכו לצבור כמות נאה של לייקים לאינסטגרם ותגובות. הכמויות אינן מדוייקות, לא ניתן להעריך בדיוק כמה לייקים לאינסטגרם יעזרו כדי שהתמונה שלכם תגיע לשם.

איך לייקים לאינסטגרם קשורים לתיוגים באינסטגרם

בשנה האחרונה אינסטגרם ביצעו מספר עדכונים משמעותיים באפליקציה. אחד מהם, הוא שיפור עמוד ההאשטאג. ברגע שתיכנסו לתיוג מסויים, תוכלו לצפות בחלק העליון בתמונות שנחשבות ל-Top posts. במידה וההאשטאג פופולרי ומכיל עשרות אלפי תמונות, נסו לדמיין כמה אנשים נכנסים להאשטאג הזה וצופים בפוסטים הטובים ביותר.

כדי להגיע ל-Top posts של האשטאג מסויים, אתם צריכים לקבל כמות גדולה של לייקים לאינסטגרם. ככל שההאשטאג יותר פופולרי, כך הקושי יעלה והכמויות לייקים שתצטרכו יגדלו.

הרעיון הוא למצוא תיוגים שהם פופולריים, אבל לא כל כך תחרותיים. כך תוכלו להגיע בצורה קלה יותר ל-Top posts של האשטאג ספיצפי וכל מי שייכנס להאשטאג הזה יצפה בתמונה שלכם.

החשיפה יכולה להיות אדירה. היום אינסטגרם מגבילה אתכם לשימוש של 30 תיוגים בתמונה. אם תמצאו את התיוגים הנכונים, תוכלו להגיע ל-Top posts בכמה תיוגים וכך החשיפה שלכם תוכפל.

לייקים לאינסטגרם בקלות

אם אתם מעוניינים בדרך קלה להשיג לייקים לאינסטגרם, קיימת תוכנת לייקים לאינסטגרם בשם ד"ר לייק. באמצעות המערכת תוכלו לשלוח בכל זמן נתון לייקים ללא הגבלה. בנוסף, יש גם אופציה להוספת צפיות. שזה פותח לנו עוד דרך להגיע ל-Top posts בתיוגים עליהם דיברנו בפסקה הקודמת.

למי שמעוניין להשתמש בד"ר לייק, תוכלו למצוא אותם בכתובת הבאה: http://www.drlike.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *