איך משיגים עוקבים באינסטגרם

כולנו רוצים לדעת איך להשיג עוקבים באינסטגרם אך הדרך לתהילה קצת קשה. במאמר הבא אנו נמליץ לכם על מספר טיפים שיעזרו לכם להגיע ליעד שלכם להיות פופולרי באינסטגרם.

5 טריקים איך להשיג עוקבים באינסטגרם

  1. עוקב על עוקב הדרך הפשוטה ביותר. ככל שתעקבו אחרי יותר אנשים, כך הסיכוי שהם יעקבו אחריכם בחזרה. חשוב מאוד לא לעקוב אחרי יותר מדי אנשים כי האז החשבון שלכם יראה כמו חשבון ספאם.
  2. אחת ליום לא להעלות מלא תמונות במכה, תקפידו על העלאה של תמונה אחת ליום או גג שניים. אתם לא פותחים עמוד קהילה או משהו בסגנון אלא זה הפרופיל האישי שלכם לכן אין צורך להעמיס על העוקבים.
  3. תגיבו לאחרים תגיבו לחברים שלכם, תגיבו בקהילות ובכל מקום שאתם יכולים. תפרגנו וככה תקבלו פירגונים בחזרה. זה יעזור לכם גם לקבל יותר חשיפה וגם להשיג עוד עוקבים באינסטגרם.
  4. תגוונו בתמונות לא להעלות כל פעם את אותה תמונת סלפי עם אותה פוזה. הבנתם את הרעיון, חשוב לגוון וליצור פרופיל מרענן שיהיה כיף להסתכל על התמונות בו.
  5. האשטאגים היום ההאשטאגים יכולים לשחק תפקיד, תייגו כמה שיותר האשטאגים ואולי תיכנסו ל Popular Posts של ההאשטאג. מה זה אומר? זה מציג את ה-9 תמונות הכי פופולריות להאשטאג הזה. ככל שתיצברו יותר לייקים ותגובות יכול להיות שתיכנסו לתמונות הללו. נסו האשטאגים בלי המון תמונות והסיכויים שלכם יעלו.
  6. בתשלום השיטה הזו היא אך ורק למי שיש לו תקציב נוסף כדי להשקיע על מנת להשיג עוקבים בכסף. זו שיטה יעילה ומהירה להשיג עוקבים בתוך כמה דקות. אני אישית מזמין דרך חברת Star-Likes אבל יש עוד חברות כאלו בשוק.

מקווים שהטריקים והטיפים הללו יעזרו לכם להגיע למצב שבו תהיו אושיית אינסטגרם. מאחלים לכם המון בהצלחה! ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *