קידום מהיר באינסטגרם – יש חיה כזאת?

מה עוד לא נאמר על אינסטגרם? בתקופה האחרונה, אנחנו עדים לצמיחה וגדילה מהירה של הרשת. המון אנשים מצטרפים אל רשת אינסטגרם. גם עסקים עושים את הדרך הזו בכדי לקבל חשיפה ולהיות חלק מהבאזז הגדול. למעשה, גם פייסבוק(הבעלים של אינסטגרם) מודעת לכך שאינסטגרם קרובה לעקוף את פייסבוק ומוציאה כל מיני כפתורים שיחזירו את המשתמשים מאינסטגרם לפייסבוק.

החלטתם שאתם רוצים גם להצטרף לאינסטגרם? ההחלטה שלכם נכונה. אך איך עושים את זה נכון?

תחילת הדרך באינסטגרם

באינסטגרם בשונה מפייסבוק, אין כפתורי שיתוף. הדרך שלהם להיחשף אל "העולם" שבחוץ הוא דיי קשה. אלא אם כן יש לכם כוח למשוך אנשים לרשום את שם הפרופיל שלכם בחיפוש. במידה ולא, ההתחלה דורשת סבלנות רבה שכן אין דרך כלשהי להגיע אל הפרופיל שלכם מלבד שורת החיפוש.

אז מה עושים? קודם כל, מוודאים שהפרופיל שלכם מעוצב ונראה טוב לעין. בנקודת זמן הזו, כל חשיפה ולו הכי קטנה שתגיע לפרופיל שלנו צריכה להיות מתורגמת ללייקים או עוקבים. זה קריטי במיוחד בתחילת הדרך על מנת לצבור מוניטין לפרופיל שלנו.

מה חשוב לבצע?

  • תמונת פרופיל עניינית ומסקרנת.
  • כתיבת אודות בצורה ברורה. אפשר לשלב סמיילים על מנת ליצור תוכן מעניין.
  • העלאת תמונות באיכות גבוהה.
  • כתיבת תיאורים לתמונות בצורה עניינית. ניתן להוסיף 5-10 תיוגים(האשטאגים) לכל תמונה.
  • להוסיף קישור לאתר \ פייסבוק שלכם במידה וקיים.

האם יש דרך קצרה לצבור עוקבים ולייקים

התשובה היא כן. היום קיימות מספר שיטות לקידום לייקים ועוקבים באינסטגרם. ישנם שירותים לקניית עוקבים באינסטגרם, לייקים וצפיות. InstaPlus הינה חברה חדשה אשר מתמקדת בקידום באינסטגרם בלבד. אני יכול להמליץ עליהם מניסיוני האישי. ישנם עוד חברות קידום, בחיפוש קצר בגוגל תוכלו להגיע לעוד חברות כאלו.

חשוב מאוד להשתמש בשירותים האלו בחוכמה. אם הפרופיל שלכם הוא חדש, אל תוסיפו לו 10,000 עוקבים במיידי מכיוון שזה לא ממש הגיוני. השקיעו בפרופיל, טפחו אותו. בכל חודש, תוכלו להוסיף 1,000 עוקבים בהדרגה. ברגע שהפרופיל שלכם מבוסס ומכיל עשרות או מאות פוסטים, הגיוני שיהיו לו מספר גדול של עוקבים. אך אם הפרופיל שלכם מכיל רק 5 פוסטים, אין הגיון בקנייה של אלפי עוקבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *